• Škola mi škodí. V zanícení dělání úkolů jsem zapomněl na dražební souboj na eBayi o Scotta 30, model 2007 za málo peněz :(. Skočím. 2 days ago
  • Dražím na německém eBayi jednu větší věcičku a asi shořím zvědavostí, jestli mě někdo přehodí (nebo jak je ta terminologie, hoši). 1 week ago
  • More updates...

Posting tweet...

Dva výfuky | Home | Někdo mi psal na ICQ a já to smáznul…

Je tohleto možné?

Zase bez tacháče, na silničce, ale jistě přes 160 km, a nohy jsou jakoby nic. Tohle vážně není spravedlivé. Ne, je to samozřejmě dobré znamení, možná už mohu ladit tréninky do rychla. Jel jsem do Kopidla, tam oběd, pauza u bratranců, a pak zpět. Jo a byla tam výstava zemědělské techniky na Hadačce, sestra má fotky. Nejvíce mě zaujala obrovská sekačka na trávu a dva obrovské traktory s předními koly velkými mně k bradě… 330 koní měly. Takové stroje jsou na ty nejtěžší práce, to jest na orbu anebo na sekání se sekačkami, co mají záběr 10 metrů a dělají z toho jeden řádek.

Trasa: KB - Toužim - Štědrá - Prohoř - Vlkošov - Zhořec - Nečtiny - Manětín - Mladotice - Kralovice - Hadačka - Kopidlo. Zpátky malinko jinak okolo Zhořce.

Post your opinion


Opište do políčka slovo, které vidíte na obrázku.
Anti-spam image

Pokud váš komentář omylem (0,01% šance) zachytí spamový filtr, nezobrazí se. Existuje možnost, že si ho později ve spamovém koši v administraci systému všimnu, ale bude pro všechny lepší, když mi napíšete na rfiser@gmail.com a já jen ihned nechám zveřejnit. Omlouvám se za toto nutné řešení.